Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 295 hodnocení
5
284x
4
3x
3
2x
2
1x
1
5x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DJ Avatar autora Dana Jará Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2025
Velice vstřícný k zákazníkovi. Zboží kvalitní.
KN Avatar autora Karolina Nevolova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
MK Avatar autora Michal Kubálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
RF Avatar autora Radka Fránová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Vše proběhlo v pořádku. Balíček byl rychle doručen.
RK Avatar autora Radek Kopecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2025
MP Avatar autora Marie Pennová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2025
Spokojenost,cena dobrá,velký výběr velikostí i barev.
EF Avatar autora Eva Fialová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
JT Avatar autora Jaroslav Trubač Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
Spokojen
KW Avatar autora Karel Wolf Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 7.11.2025
RG Avatar autora Růžena Gondašová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2025
Slušná cena,rychle dodani.
PP Avatar autora Pavel Pleticha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2025
Rychlé dodání , přijatelná cena a slušná kvalita
S Avatar autora Simona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2025
výborné, dobře se nosí
MK Avatar autora Marie Klimoszkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.11.2025
Velice spokojena
SŠ Avatar autora Stanislav Šlenc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2025
SK Avatar autora Soňa Kynclová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
JT Avatar autora Jindřiška Tušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2025
Dobrá komunikace, rychlost dodání,super
JK Avatar autora Jiří Komínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
+ Komunikace,super

MM Avatar autora Martina Midlochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.10.2025
Rychlé dodání, spokojenost

Ovládací prvky výpisu

295 položek celkem